Nawigacja

 • "Niebieskie Igrzyska" cd.

  "Niebieskie Igrzyska" cd.

  10.04.2024r. akcja edukacyjno – informacyjna dla klas I - III, w której uczniowie obejrzeli film pt. "Amaizing Things Happen". Zaproszenie uczestników "Dziennego Domu Senior +”, którzy w ramach integracji wielopokoleniowej odczytali uczniom bajkę terapeutyczną pt. „Franio i Zasmuceni”. Podczas tych warsztatów wywiązała się dyskusja na temat szacunku i tolerancji.
  Galeria zdjęć

 • "Zaświeć się na Niebiesko"

  "Zaświeć się na Niebiesko"

  09.04.2024r. uczniowie aby podkreślić solidarność z osobami w spektrum autyzmu ubrali niebieskie elementy garderoby. Kolejnym działaniem było odśpiewanie przez klasy 0, I - III hymnu „Niebieskich Igrzysk”. Uczniowie mieli możliwość wykonania zdjęcia w fotoramce z symbolami autyzmu. W tym dniu również uczniowie klas starszych wykonali graffiti na placu szkolnym nawiązujące do tej tematyki.
  Galeria zdjęć

  Hymn "Niebieskich Igrzysk"

 • Kwiecień miesiącem świadomości autyzmu

  Kwiecień miesiącem świadomości autyzmu

  W tym roku Szkoła Podstawowa nr 3 przystąpiła do konkursu "Niebieskie Igrzyska 2024” w ramach, którego zorganizowane zostały następujące działania: 04.04.2024r. akcja informacyjno – edukacyjna dla klas IV - VIII podczas, której uczniowie obejrzeli film pt. "Tacy jak Wy - Autyzm”, oraz przeprowadzono warsztaty podnoszące świadomość dzieci.
  Galeria zdjęć
  https://niebieskieigrzyska.pl/

 • Kwiecień - historyczne rocznice

  Miesiąc kwiecień obfituje w wiele ważnych rocznic z historii Polski. 10 kwietnia obchodziliśmy 14 rocznicę katastrofy smoleńskiej, a 13 kwietnia 84 rocznicę zbrodni katyńskiej. Uczennice 8a (Lukrecja Grobelak , Julka Gromada, Małgosia Turska) wykonały gazetkę szkolną poświęconą tym dwóm wydarzeniom. W ostatnią sobotę grupa kilkunastu uczniów wzięła udział w Marszu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, który zorganizował pracownik Urzędu Miejskiego pan Marek Godlewski. Uczniowie zapalili znicze w miejscach upamiętniających ofiary tej zbrodni ludobójstwa. Nasi uczniowie poznali nazwiska jędrzejowian, którzy zginęli na Wschodzie w 1940 roku. Cześć ich pamięci!

 • XXI Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

  Do nauki języków obcych nie trzeba bardzo motywować uczniów naszej szkoły. Dzięki ich pracy i systematyczności otrzymaliśmy po raz kolejny Certyfikat Jakości Kształenia w programie Insta.Ling. Niech to będzie zachętą dla innych dzieci do szlifowania swoich umiejętności językowych.

 • "Biblioteka moich marzeń" - Wyniki konkursu

  Na krótko przed feriami zimowymi biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny w formie przestrzennej makiety pt. "Biblioteka moich marzeń". Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I - III. Pomysłowość dzieci, fantazja, dbałość o szczegóły jak i ilość prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Do biblioteki wpłynęło 20 pięknych prac.
  Oto wyniki konkursu:
  I miejsce – Nikola Wnuk klasa II a
  II miejsce – Alicja Nawrot klasa I b
  III miejsce – Kacper Misztal klasa II a

  Wyróżnienia:

  Eryk Wierzchowski klasa I a
  Hanna Rutyna klasa II a
  Małgorzata Skowronek klasa III a
  Julia Jasińska klasa III b

  Pozostali uczestnicy konkursu:

  Klasa I a: Adam Cak, Natalia Jawor, Kacper Królik, Martyna Machura, Lena Stich,
  Marika Szydłowska, Nikola Woźniak
  Klasa II a: Igor Woźniak
  Klasa II b: Oskar Ulatowski
  Klasa II c: Amelia Kisiel, Mikołaj Śladkowski
  Klasa III a: Nadia Gumul
  Klasa III b: Laura Kowalczyk

 • Wielkanoc 2024

 • Dzienny Dom Pomocy Społecznej

  Uczniowie pamiętają o podopiecznych z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Jędrzejowie. Ich życzenia sprawiły wiele radości. 
  J. Klamka, I. Bartkowska, P. Klamka

 • Warsztaty integracyjne

  Święta Wielanocne tuż, tużZgodnie z coroczną tradycją dzieci z naszej szkoły uczestniczyły 20 marca w integracyjnych warsztatach plastycznych zorganizowanych w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Jędrzejowie. Tematem przewodnim zajęć były, jak można się domyślać "Pisanki, kaszanki, jajka malowane". Uczniowie Grup Wychowawczych wraz z dziećmi z klas 2 b i 2 c wykonali z różnorodnych materiałów piękne ozdoby. Zajęcia były również okazją do porozmawiania o tradycjach i symbolach wielkanocnych.

 • Laboratoria Przyszłości - marzec

  21 marca ci, którzy poczuli już Wiosnę w swoich sercach mogli skorzystać ze "szkolnego punktu dobrego humoru". Tam każdy "Wesołek" mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na bardzo wesoło. Chętnych było bardzoooo duuużooo. Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć.

 • Pierwszy Dzień Wiosny

  Dnia 21 marca w naszej szkole, z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, odbył się „Dzień bez plecaka”. Uczniowie przynieśli swoje przybory oraz książki w różnych rzeczach, wykazując się przy tym dużą kreatywnością.

 • "Poezja na wynos"

  21 marca - Światowy Dzień Poezji

 • Ogólnopolski Festiwal Kreatywności

  Udział uczniów klas VI - VIII w Ogólnopolskim Festiwalu Kreatywności w ramach programu Ekonomia na co dzień. Uczniowie wykonali projekty kart bankomatowych. Wykazali się kreatywnością i talentem plastycznym.
  J. Klamka, E. Limanowska - Kapcia

 • Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych

  14 marca 2024 r. uczniowie klas ósmych uczestniczyli w Świętokrzyskiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych  powiatu jędrzejowskiego w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Szkoły zaprezentowały swoje oferty edukacyjne. Podczas giełdy uczniowie rozmawiali ze swoimi starszymi rówieśnikami. Oglądali  urządzenia i roboty skonstruowane przez klasy techniczne i uzbrojenie klas wojskowych. Mogli skosztować również smakowite jedzenie przygotowane przez uczniów klas gastronomicznych. Burmistrz  Miasta Jędrzejów podkreślił, że „decyzja  wyboru szkoły będzie rzutować  na ich życie”. Giełda miała na celu  zapewnienie dostępu  do ofert kształcenia i zachęcenie uczniów do nauki w naszym mieście Jędrzejów.

 • Dzień Kobiet - akademia

  Dzień Kobiet to niezwykłe święto, obchodzone każdego roku 8 marca. Wtedy to z radością celebrujemy obecność kobiet w naszym życiu. W szkolnej rzeczywistości jest to doskonała okazja, aby pokazać młodym dziewczętom i Paniom, jak bardzo są ważne i doceniane. 7 marca na szkolnej akademii wystąpił kabaret „Na jednej nodze” w humorystycznym programie artystycznym, który miał na celu uprzyjemnić wszystkim oglądającym ten wyjątkowy dzień. Swoje zdolności aktorsko - kabaretowe ujawnili Błażej, Oliwer i Mikołaj w skeczu, a zdolności wokalno - muzyczne pokazali Filip, Kryspin, Adam i Julia. Cały program poprowadził Oskar. BRAWOOO dla wszystkich występujących.
  Przygotowały: Joanna Podgórska i Agnieszka Stradomska - Michalska

 • Dzień Kobiet - życzenia

  Z okazji Dnia Kobiet uczniowie naszej szkoły wykonali kartki okolicznościowe i kwiaty. Przekazali je podopiecznym z Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Jędrzejowie.
  Joanna Klamka, Irena Bartkowska i Piotr Klamka 

 • "Dzień Otwarty"

  27 lutego odbył się w naszej szkole "Dzień Otwarty".
  Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za przybycie
  i zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć z tego wydarzenia.

 • Laboratoria Przyszłości - luty

 • Ferie zimowe

  Ferie zimowe


  12 - 23 lutego 2024 r.

 • 753 rocznica nadania praw miejskich

  18 lutego poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystej Mszy Świętej z tej okazji 753 rocznicy nadania miastu Jędrzejów praw miejskich.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3
  ul. Reymonta 1
  28 - 300 Jędrzejów
 • 0 41 386 12 51

Galeria zdjęć