Galeria talentów od 2019 r. InstaLing 2021 - 2023 Etwinning 2019 - 2021 Na poprawę humoru ;) GT 2017/2018 GT 2016/2017 GT 2015/2016 GT 2014/2015 GT 2013/2014 GT 2012/2013 Wiersze klasy IVa GT 2008/2009 Wiersze klasy IVa

Galeria talentów i Etwinning

GT 2013/2014

Witamy wszystkich uczniów w Galerii Talentów!

Podzielcie się z nami Waszymi wyjątkowymi zainteresowaniami lub osiągnięciami. Prosimy o kontakt z Jakubem Grabalskim (Va), Kacprem Możdżeniem (Va), Sebastianem Sadowskim (Va) lub opiekunem Anną Haczyk. ZAPRASZAMY!

KACPER MOŻDŻEŃ klasa V a

Moim hobby jest wędkowanie. Interesuję się tym od czterech lat. Początkowo jeździłem do mojego dziadka nad rzekę i łowiłem z nim ryby np. okonie, płotki, szczupaki, japońce. Po około pół roku zacząłem brać udział w zawodach. Na początku zajmowałem dalsze miejsca, ale nie zniechęciło mnie to. Dwa lata temu zająłem trzecie miejsce w zawodach organizowanych przez Koło Wędkarskie LIN Jędrzejów, które odbyły się w Szczekocinach. W ubiegłym roku zająłem już drugie miejsce w miejscowości Chorzewa, a w tym roku udało mi się zająć pierwsze miejsce, również w Chorzewie. Wygrałem wagowo i liczbowo, złowiłem 42 ryby, które ważyły 745 g.

Dzięki temu, że nie zniechęciły mnie początkowe trudności i doskonaliłem się w tym sporcie udało mi się osiągnąć to o czym marzyłem.

Zachęcam wszystkich do wypróbowania swoich sił w tym sporcie, ponieważ uczy cierpliwości, nigdy nie wiesz, jaka "sztuka" Ci się przytrafi. Jest to bardzo odprężające hobby na świeżym powietrzu.

KRYSTIAN RÓWNICKI klasa V a

Moim hobby jest piłka nożna. Od czterech lat jestem zawodnikiem klubu "Naprzód Jędrzejów". Początkowo byłem w grupie Młodzik Starszy i grałem jako pomocnik lub napastnik. Obecnie jestem napastnikiem w grupie Młodzik Młodszy.
        Gram również w reprezentacji naszej szkoły jako napastnik w pierwszym składzie.  W eliminacjach gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska strzeliłem 5 bramek dla naszej szkoły, w eliminacjach wojewódzkich 4 bramki, a w finale wojewódzkim także 4 bramki.
          W klubie "Naprzód" również odnoszę pewne sukcesy. W obecnym roku, w pierwszym meczu z klubem "Piaski Piaskowianka" strzeliłem 1 bramkę. W meczu trzecim z klubem "Zryw Skroniów" także strzeliłem 1 bramkę. Mecz czwarty był sukcesem dla mnie i dla klubu ponieważ, wygraliśmy 1:0 z "Koroną Kielce", a ja strzeliłem zwycięską bramkę w ostatnich trzech minutach. W siódmym meczu graliśmy z drużyną GKS Nowiny i tam też strzeliłem piękną bramkę. W ósmym meczu z drużyną Skała Tumlin znowu strzeliłem bramkę. W I rundzie ostatniego meczu z drużyną Moravia Morawica strzeliłem 3 bramki, mecz wygraliśmy 4:0.

Piłka nożna uczy mnie wytrzymałości, zdrowego stylu życia i samodyscypliny. Uczy współdziałania w grupie i przestrzegania zasad "fair play". Sport dodaje mi siły, nie tylko tej fizycznej. Najbardziej kocham piłkę nożną za odnoszone zwycięstwa ostatkiem sił, za błoto boiska, za moją drużynę, nawet za porażki, bo wtedy uczę się na własnych błędach.

Obrazy marynistyczne w programie Paint

Oliwia Wcisło klasa IV b