Samorząd Uczniowski od 2014 r. SU KLAS IV - VI (2009 - 2014) SU KLAS I - III (do 2014 r.) ZHP SKO

Organizacje

OPIEKUNOWIE:

Grażyna Wejman i Anna Miśkiewicz

DOKUMENTY:

Regulamin-konkursu-Film.pdf

Zgoda_na_przystapienie_do_konkursu.pdf

Zalacznik_-_instrukcja-wetransfer.pdf

Zgoda_na_przystapienie_dziecka_do_SKO.pdf

Regulamin_przyznawania_stypendium_7-8_klas.pdf

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Broniewskiego w Jędrzejowie oraz Świętokrzyski Bank Spółdzielczy serdecznie zapraszają Wasze pociechy do przystąpienia do SKO. Główną ideą naszej akcji jest wdrożenie dzieci do nawyku regularnego oszczędzania środków finansowych. Opiekunami SKO w naszej szkole są Grażyna Wejman oraz Anna Miśkiewicz.

W tym roku Świętokrzyski Bank Spółdzielczy ogłosił konkurs VIDEO „POLEĆ NAS!” Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych w gminie Jędrzejów, które są aktywnymi uczestnikami Szkolnej Akcji Oszczędzania. Zadaniem uczestników jest nakręcenie 30 s filmiku, w którym uczestnik poleci nasz bank, wybrany produkt lub usługę albo pokaże dlaczego warto być klientem Świętokrzyskiego Banku Spółdzielczego
w Jędrzejowie. Filmiki należy przesyłać do 19 listopada.

Nagrodą jest:

- I miejsce – 2000 zł

- II miejsce – 1000 zł

- III miejsce – 500 zł

- wyróżnienie 100 zł.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz wszelkie zgody znajdują się powyżej.

Zachęcamy również uczniów klas VII i VIII do założenia kont w Świętokrzyskim Banku Spółdzielczym. Uczniowie z wysokim średnimi na koniec roku szkolnego mają szansę na stypendium w wysokości 500 zł. Informacje dotyczące stypendiów również znajdą Państwo powyżej.

Spośród wszystkich uczniów aktywnie biorących udział w SKO na koniec roku szkolnego Świętokrzyski Bank Spółdzielczy nagrodzi podczas uroczystej gali te dzieci, które będą systematycznie i efektywnie oszczędzały przez cały rok.

Chętnych uczniów zapraszamy do opiekunów SKO Grażyny Wejman oraz Anny Miśkiewicz.

Serdecznie zachęcamy do oszczędzania z SKO oraz do udziału w konkursie.